la favorita mini classic

la favorita mini classic

מכונת קפה מקצועית, המשלבת טכנולוגיית קפסולות מתקדמת עם שיטות איטלקיות מסורתיות כדי להגיע למיצוי מקסימלי של תערובת הקפה ולהעניק חוייה מפנקת בכל כוס. המכונה מצויידת בפנטנט ייחודי להקצפת חלב אוטומטית, ומחייבת חיבור למקור מים חיצוני או לניקוז. היא מתאימה למגוון רחב של תערובות איכותיות מסוג espresso point.

SWEETY CAPITANO

SWEETY CAPITANO

מכונת קפה איטלקית אלגנטית, משתלבת בכל מטבח ומבטיחה חווית אספרסו וקפוצינו כמו באיטליה נוחה וקלה לתפעול. לשימוש עם קפסולות לוואצה EP

LAVAZZA MATINEE

LAVAZZA MATINEE

מכונת קפה במראה קלאסי רטרו, המשלבת טכנולוגיית קפסולות מתקדמת עם שיטות איטלקיות מסורתיות כדי להגיע למיצוי מקסימלי של תערובות הקפה ולהעניק חוויה מפנקת בכל כוס. המכונה מצוידת במקציף חלב עוצמתי ובמיכל מים גדול. היא מתאימה למגוון רחב של תעורובות איכותיות מסוג Espresso Point ומיועדות הן לשימוש ביתי והן שלימוש עסקי.

מכונת הקפה One Touch

מכונת הקפה One Touch

שילוב של טכנולוגיה ופשטות במכונת קפה אחת שתהפוך את חווית הקפה שלכם למהנה יותר מאי פעם. בלחיצת כפתור אחת, מתענגים עם מגוון משקאות קפה אהובים; קפוצ'ינו, לאטה, אספרסו, אמריקנו ועוד ברמה של בית קפה ובקלות הכנה בבית או במשרד. עם מכונת ה- OneTouch תיהנו מנוחות מקסימלית וללא כל מאמץ.

מכונות ביתיות
מכונות למשרד
מכונות לבתי עסק